בניה קלה על הגג

בניה קלה על הגג

בנייה קלה על הגג של תוספת יחידת דיור, מאפשרת לך להרחיב את שטח המחיה בבית באופן מהיר, נקי ותוך צמצום נזקי איכות סביבה ומטרדי רעש. פעולת ההרכבה המהירה של תוספת הבנייה הקלה מהווה כסיבה העיקרית לבחירה בשיטה זו והעדפתה על פני שיטת הבנייה הקונבנציונלית.

צרו קשר

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם בנושא תוספת בניה קלה על הגג, ניתן ליצור קשר כעת בטל' 072-3902218 או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

רבים מחזיקים בשטח פנוי על הגג ואין הם משתמשים בו משום המחשבה על העלויות הגבוהות הכרוכות בבנייה המסורתית. בעידן הנוכחי פרצה לשוק הבנייה הקלה, והיא המאפשרת לכל אדם להימנע מהפרוצדורה הארוכה והיקרה הדורשת בניית הבטון ולהסתייע במקום בבנייה הקלה אשר אינה דורשת השקעה כספית גדולה.

 

יתרונות תוספת בניה קלה על הגג:

 • זמני עבודה קצרים.

 • חומרי גלם קלים והבאתם אל הגג בתצורה מוגמרת להתקנה ובנייה.

 • לא נדרש כוח אדם רב לפרויקט.

 • עבודה נקייה ונטולת לכלוך רב, אבק ועוד.

 • בנייה שקטה.

 • שמירה על השגרה - אין צורך לפנות את הבית במהלך הפרויקט.

 • עלויות בנייה זולות.

 • שמירה על אסתטיקה ודיוק.

 • ליווי הנדסי לפי הצורך.

 • שימוש בחומרי גלם מבודדים מרעש, קור וחום.

 • חסכון בצריכת האנרגיה.

 

תוספת בניה קלה על הגג במסגרת תמ"א 38

בנייה קלה על הגג מתייחסת פעמים רבות לפרויקט תמ"א 38. עם קבלת האישור לבצע את הפרויקט ניתנת האפשרות להרחיב את המבנה ולהוסיף תוספת על גבי גג המבנה. מבנה הבנייה הקלה מוגדר כחלק בלתי נפרד מהבנייה הירוקה ועל כן ישנה דרישה גדולה להיעזר בבניה זו על פני הבנייה המסורתית המשלבת יציקות בטון, רעש, לכלוך וזמן עבודה ארוך.

התוספת על הגג יכולה בהחלט להוות מקום מגורים לכל דבר ועניין ולמרות שהגג סופג את מרבית משינויי מזג האוויר (בין אם אלו הן הרוחות והגשמים בחורך ובין אם אלו הן קרנות השמש היוקדת) הבנייה מתאימה מעל לכל ספק, משום שהיא עשויה מחומרי גלם המבודדים את מזג האוויר הקיצוני לשני הכיוונים.

 

בחירת בעל מקצוע לצורך בניה קלה על הגג

על מנת לבצע בניה קלה על הגג, יש לבחור בבעל מקצוע איכותי, מיומן ומקצועי המשתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. בדקו מבעוד מועד את חומרי הגלם בהם משתמש בעל המקצוע שבשרותיו אתם עתידים להיעזר, בחנו את עלויות / הצעת המחיר המוענקת לכם ביחס למחירים הממוצעים בתחום ומעל הכל בחנו את אמינותו של בעל המקצוע לצד מקצועיותו. קחו בחשבון שבניה קלה על הגג צריכה לא רק להיות מחומרי גלם איכותיים, אלא גם להיבנות במקצועיות יתרה.

גלריית תמונות בניה קלה על הגג

אזורי שירות

חברת ארנון אלום פז בע"מ עבודות אלומיניום מספקת פתרונות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ: בצפון, בחיפה, בקריות, בקריית ביאליק, בקרית חיים, קרית מוצקין, קריית אתא, בגליל מערבי, בחדרה, בנהריה, בעכו, בכרמיאל, בעפולה, ביקנעם, בטירת הכרמל, במגדל העמק, בנצרת עילית, בטבריה ולמעשה באזור הצפון. כמו כן, אנו מגיעים ללקוחות במרכז, בתל אביב, בנתניה, בשרון, בהרצליה, בזכרון יעקב, בבנימינה, בכפר סבא, ברעננה ועוד

ניווט מהיר

 2016 - 2021 by Alum Paz .כל הזכויות שמורות לחברת ארנון אלום פז בע"מ פתרונות אלומיניום. יקותיאל בהרב 39, חיפה

© Copyright
צור קשר