מאמרים

מאמרים

חברת אלום פז מציגה מגוון מאמרים מקצועיים בנושא עבודות אלומיניום אשר נכתבו לאחר שנות ניסיון וידע רב שנצבר בחברה בתחום עבודות האלומיניום.

בניה קלה על הגג

יש לכם גג אותו אתם לא מנצלים? הגיע הזמן לעשות עם זה משהו ובהשקעה הגיונות להרחיב את שטח המגורים שלכם אל הגג ולהוסיף חדר או מרפסת באמצעות בניה קלה על הגג.

קירוי חורף

בעלי עסקים רבים בישראל לרבות בתי קפה ומסעדות, נוהגים לבצע קירוי חורף אך לא רק הם. בשנים האחרונות החלו לקוחות פרטיים לקרות חלקים חיצוניים כגון פרגולות, מרפסות.

בניה קלה בצפון

בנייה קלה בצפון הפכה בשנים האחרונות לדרך המועדפת על ידי יזמים, קבלנים ואנשים פרטיים. הכירות את מהפכת הבנייה הקלה בצפון.

תוספת יחידת דיור

החלטתם לנצל את יחידת השטח שלכם ולהוסיף יחידת דיור? הצוות המקצועי של אלום פז עומד לרשותכם. הניסיון המקצועי הרב שלנו בביצוע תוספות בנייה קלה לבתים קיימים, מאפשר לנו לספק לך את הפתרון הטוב ביותר.

אזורי שירות

ניווט מהיר

חברת ארנון אלום פז בע"מ עבודות אלומיניום מספקת פתרונות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ: בצפון, בחיפה, בקריות, בקריית ביאליק, בקרית חיים, קרית מוצקין, קריית אתא, בגליל מערבי, בחדרה, בנהריה, בעכו, בכרמיאל, בעפולה, ביקנעם, בטירת הכרמל, במגדל העמק, בנצרת עילית, בטבריה ולמעשה באזור הצפון. כמו כן, אנו מגיעים ללקוחות במרכז, בתל אביב, בנתניה, בשרון, בהרצליה, בזכרון יעקב, בבנימינה, בכפר סבא, ברעננה ועוד

 2016 - 2021 by Alum Paz .כל הזכויות שמורות לחברת ארנון אלום פז בע"מ פתרונות אלומיניום. יקותיאל בהרב 39, חיפה

Copyrights
צור קשר