מאמרים

מאמרים

חברת אלום פז מציגה מגוון מאמרים מקצועיים בנושא עבודות אלומיניום אשר נכתבו לאחר שנות ניסיון וידע רב שנצבר בחברה בתחום עבודות האלומיניום.

 • בניה קלה על הגג

  בנייה קלה על הגג של תוספת יחידת דיור, מאפשרת לך להרחיב את שטח המחיה בבית באופן מהיר, נקי ותוך צמצום נזקי איכות סביבה ומטרדי רעש. פעולת ההרכבה המהירה של תוספת הבנייה הקלה מהווה כסיבה העיקרית לבחירה בשיטה זו והעדפתה על פני שיטת הבנייה הקונבנציונלית.

 • קירוי חורף

  בתי עסקים בישראל לרבות בתי קפה ומסעדות, נוהגים לבצע קירוי חורף אך לא רק הם. גם בעלי משפחות בוחרים לבצע קירוי חורף עבור חלקים חיצוניים בביתם לרבות פרגולות ומרפסות, בכדי להפיק את המקסימום מהשטח בימי החורף הקרירים והגשומים.

 • בניה קלה בצפון

  אם עד העשור האחרון הבנייה הושתתה על מבנים קבועים באמצעות יציקות בטון, הרי שבעידן הנוכחי מתבצעות בניות רבות באמצעות הבנייה הקלה. אם אתם עומדים לפני קבלת ההחלטה באשרי סוגי הבנייה השונים, קראו והכירו את התועלות הרבות של בניה קלה.

 • תוספת יחידת דיור

  החלטתם לנצל את יחידת השטח שלכם ולהוסיף יחידת דיור? הצוות המקצועי של אלום פז עומד לרשותכם. הניסיון המקצועי הרב שלנו בביצוע תוספות בנייה קלה לבתים קיימים, מאפשר לנו לספק לך את הפתרון הטוב ביותר.

 • פרגולות אלומיניום לגינה

  אם הבית שלכם הוא המבצר שלכם, אז הגינה שלכם היא הפנים שלו. מי לא אוהב לאכול, לארח או סתם לשהות בגינה? כולם אוהבים פעילויות פנאי בגינה, ארוחות חגיגיות ואירוח חברים ובני משפחה. אז למה לא לשדרג אותה עד הסוף עם פרגולת אלומיניום לגינה?

 • פרגולות אלומיניום למרפסת שמש

  בתקופה האחרונה הפכה מרפסת השמש ליעד מועדף על כל בעלי המרפסות בישראל. הבילוי המשפחתי והשהייה הרבה במרפסות השמש, הובילה רבים להתקין פרגולות אלומיניום למרפסות שמש, וזאת בכדי ליהנות מאלמנט הצללה מעוצב ואיכותי.

אזורי שירות

חברת ארנון אלום פז בע"מ עבודות אלומיניום מספקת פתרונות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ: בצפון, בחיפה, בקריות, בקריית ביאליק, בקרית חיים, קרית מוצקין, קריית אתא, בגליל מערבי, בחדרה, בנהריה, בעכו, בכרמיאל, בעפולה, ביקנעם, בטירת הכרמל, במגדל העמק, בנצרת עילית, בטבריה ולמעשה באזור הצפון. כמו כן, אנו מגיעים ללקוחות במרכז, בתל אביב, בנתניה, בשרון, בהרצליה, בזכרון יעקב, בבנימינה, בכפר סבא, ברעננה ועוד

ניווט מהיר

 2016 - 2021 by Alum Paz .כל הזכויות שמורות לחברת ארנון אלום פז בע"מ פתרונות אלומיניום. יקותיאל בהרב 39, חיפה

© Copyright
צור קשר