גגות הזזה חשמליים

גגות הזזה

גגות הזזה חשמליים הנם הפתרון האולטימטיבי להארת ואוורור הבית. בנוסף, גג הזזה חשמלי הינו אידאלי במזג האוויר הים תיכוני ועיצובו המרשים מוסיף רושם רב למבנה. בנייתו של הגג החשמלי קלה ומהירה והוא מיוצר ממיטב החומרים ונותן פתרון לבידוד תרמי.

צרו קשר

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם בנושא גגות הזזה, ניתן ליצור קשר כעת בטל' 072-3902218 או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

גגות הזזה חשמליים מיועדים לקרוי חדרי שמש, מרפסות, פתרון לחג סוכות, בריכות שחייה, מסעדות, בתי קפה וכדומה. את הגגות ניתן להתקין במבנים קיימים או לשלבם בתהליך התכנון של המבנה. כיום, בעידן בו היופי והאסתטיקה הולכים יד ביד עם פונקציונליות ניתן להתקין גגות הזזה חשמליים גם בבתים פרטיים מלבד חדרי שמש וע"י כך לשדרג את איכות החיים ולהכניס פן נוסף להליכי עיצוב הפנים. 

יתרונות גגות הזזה חשמליים

גג הזזה הינו הפתרון המתקדם והמתוחכם ביותר בעולם הקרוי העילי. גג ההזזה מורכב ממסגרת אלומיניום עם חיפויים שונים, אשר נעה חשמלית או ידנית על מסילות ומתאספות פנימה מתחת למסגרת קבועה לקבלת פתח אור מקסימלי. הגגות אטומים לחלוטין מפני גשם, רוח, קור, חום ואור ומיוצרים בתו תקן ישראלי מבית עילית אלומיניום. הגגות ניתנים לייצור בכל הגדלים ומשולבים במערכת שינוע שקטה ואיכותית עם 5 שנות אחריות.

 

יש אפשרות בגגות הזזה לעשות זיגוג של זכוכית מבודדת שקופה/חלבי ועוד. כמו כן, יש אפשרות לעשות זיגוג של פנל אלומיניום (פח אלומיניום-קלקר- פח אלומיניום) מבודד בעובי 18 מ''מ.

גלריית תמונות גגות הזזה חשמליים