גגות פתיחה חשמליים

גגות פתיחה

גגות פתיחה חשמליים - הפתרון האולטימטיבי להארת ואוורור הבית, המרפסת או הפטיו. בנוסף, גג פתיחה חשמלי הינו אידאלי במזג האוויר הים תיכוני שכן הוא מעניק שליטה מלאה. בניית גג פתיחה חשמלי מתבצעת במהירות והוא מיוצר מפרופילי אלומיניום ונותן פתרון לבידוד תרמי.

צרו קשר

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם בנושא גגות פתיחה חשמליים, ניתן ליצור קשר כעת בטל' 072-3902218 או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

גגות פתיחה חשמליים מיועדים לקרוי חדרי שמש, מרפסות שמש, פתרון לחג סוכות, בריכות שחייה, מסעדות, בתי קפה וכדומה. את הגגות ניתן להתקין במבנים קיימים או לשלבם בתהליך התכנון של המבנה. כיום, בעידן בו היופי והאסתטיקה הולכים יד ביד עם פונקציונליות ניתן להתקין גגות פתיחה חשמליים גם בבתים פרטיים וע"י כך לשדרג את איכות החיים ולהכניס פן נוסף להליכי עיצוב הפנים. 

יתרונות גגות פתיחה חשמליים

גג פתיחה הינו הפתרון המתקדם והמתוחכם ביותר בעולם הקרוי העילי. גג הפתיחה מורכב ממסגרת אלומיניום עם חיפויים שונים, אשר נעה חשמלית או ידנית על מסילות ומתאספות פנימה מתחת למסגרת קבועה לקבלת מפתח אור מיטבי. הגגות אטומים לחלוטין מפני גשם, רוח, קור, חום ואור ומיוצרים בתו תקן ישראלי. הגגות ניתנים לייצור בכל הגדלים ומשולבים במערכת שינוע שקטה ואיכותית עם 5 שנות אחריות.

 

יש אפשרות בגגות פתיחה לעשות זיגוג של זכוכית מבודדת שקופה/חלבי ועוד. כמו כן, יש אפשרות לעשות זיגוג של פנל אלומיניום (פח אלומיניום-קלקר- פח אלומיניום) מבודד בעובי 18 מ''מ.

גלריית תמונות גגות פתיחה חשמליים

אזורי שירות

חברת ארנון אלום פז בע"מ עבודות אלומיניום מספקת פתרונות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ: בצפון, בחיפה, בקריות, בקריית ביאליק, בקרית חיים, קרית מוצקין, קריית אתא, בגליל מערבי, בחדרה, בנהריה, בעכו, בכרמיאל, בעפולה, ביקנעם, בטירת הכרמל, במגדל העמק, בנצרת עילית, בטבריה ולמעשה באזור הצפון. כמו כן, אנו מגיעים ללקוחות במרכז, בתל אביב, בנתניה, בשרון, בהרצליה, בזכרון יעקב, בבנימינה, בכפר סבא, ברעננה ועוד

ניווט מהיר

 2016 - 2021 by Alum Paz .כל הזכויות שמורות לחברת ארנון אלום פז בע"מ פתרונות אלומיניום. יקותיאל בהרב 39, חיפה

© Copyright
צור קשר