קירוי חורף

קירוי חורף

בתי עסקים בישראל לרבות בתי קפה ומסעדות, נוהגים לבצע קירוי חורף אך לא רק הם. גם בעלי משפחות בוחרים לבצע קירוי חורף עבור חלקים חיצוניים בביתם לרבות פרגולות ומרפסות, בכדי להפיק את המקסימום מהשטח בימי החורף הקרירים והגשומים.

צרו קשר

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם בנושא תוספת בניה קלה על הגג, ניתן ליצור קשר כעת בטל' 072-3902218 או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם:

קירוי חורף יכול להתבצע באופן זמני או קבוע לבחירת הצרכן ובהתאמה מושלמת לצורך ולמטרה. הפנלים המבודדים בחיפוי אלומיניום בעלי כושר בידוד מעולה מחום וקור, כולל מערכת פרופילים עם הפרדות תרמיות המונעות רטיבות והזעה בהפרשי טמפרטורה בין פנים לחוץ. בתי עסקים המאפשרים לצרכנים בימי הקיץ לשבת בחלקים חיצוניים של בית הקפה או המסעדה, אינם יכולים לנצל שטחים אלו ללא קירוי. על מנת שלא לאבד נתח שוק בימי החורף, הם נוהגים לבצע קירוי חורף מקצועי המונע מהקור ומהגשם לחדור לשטח המוקצה להם בעסק.

 

היתרונות מהם ניתן ליהנות באמצעות קירוי חורף

קירוי חורף מאפשר לרבים ליהנות מיתרונות מהותיים בין היתר:

  • ניצול מקסימלי של השטח - בימי החורף לא ניתן לנצל את החלק החיצוני והפתוח של המסעדה, בית קפה ועוד, כך שבמקום לוותר על שולחנות רבים וצרכנים המגדילים את רווחי בית העסק, נכון להשקיע בקירוי חורף ולנצל את סך השטח.

  • שמירה על פדיון - הוויתור על השטחים החיצוניים בימי החורף, מונע מבעל העסק לשמור על הכנסותיו. בכדי שהפדיון לא יפגע ובבית העסק יהיה מקום למספר זהה של צרכנים כיאה לימי הקיץ, יש לבצע קירוי חורף מקצועי ואיכותי.

  • חיסכון בהוצאות חימום או קירור- קירוי חורף מאפשר חיסכון בחימום בימי החורף וחיסכון בקירור בימי הקיץ.

  • קירוי זמני או קבוע - חלק מהאווירה של העסק היא היכולת לאפשר ללקוחות ליהנות מהחוץ בימי הקיץ והאביב ועל כן יש אפשרות לבצע הרכבה, פירוק, אחסנה וחוזר חלילה, בהתאם לצורך.

  • התאמה אישית - התקנת קירוי חורף מתבצעת באופן אישי ובהתאמה לצורכי בית העסק או הלקוח הפרטי (ניתן לשלב בקירוי גג הזזה חשמלי או ידני, גג קבוע ומערכת אלומיניום של דלתות וחלונות).

  • צבע אקרילי קשיח עמיד גם בתנאי אקלים קשים כולל שמש חזקה, גשם, לחות, רוח והפרשי טמפרטורה קשים.

  • בין אם אתם אנשים פרטיים או בעלי עסקים, ישנה אפשרות לבצע קירוי חורף בכל תקופה בשנה ולבחור בין קירוי קבוע או מודולרי. היתרונות הרבים יאפשרו לכם לשמור על האיכות הנדרשת בכל אחד מימות השנה.

גלריית תמונות קירוי חורף

אזורי שירות

חברת ארנון אלום פז בע"מ עבודות אלומיניום מספקת פתרונות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ: בצפון, בחיפה, בקריות, בקריית ביאליק, בקרית חיים, קרית מוצקין, קריית אתא, בגליל מערבי, בחדרה, בנהריה, בעכו, בכרמיאל, בעפולה, ביקנעם, בטירת הכרמל, במגדל העמק, בנצרת עילית, בטבריה ולמעשה באזור הצפון. כמו כן, אנו מגיעים ללקוחות במרכז, בתל אביב, בנתניה, בשרון, בהרצליה, בזכרון יעקב, בבנימינה, בכפר סבא, ברעננה ועוד

ניווט מהיר

 2016 - 2021 by Alum Paz .כל הזכויות שמורות לחברת ארנון אלום פז בע"מ פתרונות אלומיניום. יקותיאל בהרב 39, חיפה

© Copyright
צור קשר